fbpx

У Бастіоні покажуть виставку "заговореної" фотографії від "МольфART"

Культура 14:55, 01.08, 2016

В Івано-Франківську експонуватиметься оригінальний мистецький продукт Руслана Трача та Власти Власенко "Геометрія шляху" в межах етнопроекту "МольфART".

Виставка "Геометрія шляху" в рамках етнопроекту "МольфART", яка відкриється 2 серпня о 16.00 у івано-франківській фортечній галереї "Бастіон", синтезує слово і візію. 

Ініціатори експозиції означили її як "створення "заговорених" речей" – поєднання фотографії і поезії для створення окремого виду мистецтва з енергетикою Карпат, з розумінням глибин гуцульського світосприйняття, створення сучасних форм мистецького самовираження на основі автентики та етніки Карпат.

Довідково: Руслан Трач – гуцульський фотохудожник, що живе і працює в Верховині, відомий автентичними фотографіями та проектами «Инчий світ», «МольфART», «Сім ночей», асоціативними картами «Бакунтові ключі», автор та учасник багатьох виставок та інших цікавих проектів, суть яких – у збереженні і розвитку карпатської, зокрема, гуцульської культури та її достойної адаптації до сучасності. Руслан Трач  автор книжки "Працювати… Жити фотографом" (вид-во "Лілея-НВ", 2016)

Руслан Трач https://www.facebook.com/fotodw

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: