fbpx

У березні на ремонт доріг Прикарпаття виділять 12 мільйонів від перевиконання доходів митниці

Суспільство 15:48, 21.03, 2017

Минулого року в Україні започаткували митний експеримент, який передбачав відрахування 50% від перевиконання митного збору на будівництво і реконструкцію доріг.

Цього року Івано-Франківська область долучилася до цього процесу. У  лютому індикативи з митних надходжень в області становили 16 млн грн. У березні доходи від митниці прогнозується в обсязі 25 млн грн, з яких 12 млн грн спрямують на розвиток дорожньої інфраструктури.
 

Про це йшлося під час наради під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки із керівниками Івано-Франківської митниці Державної фіскальної служби,  Держпроспоживслужби, Івано-Франківської торгово-промислової палати, головного управління Державної казначейської служби в області, директорами профільних департаментів ОДА та керівниками підприємств, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

"Упродовж останніх двох років у напрямку розбудови дорожньої інфраструктури наша область займала лідируючі позиції серед інших регіонів держави,  підкреслила Марія Савка. – Цьогоріч будівництво автошляхів надалі залишатиметься пріоритетом у роботі обласної влади. Тож варто стимулювати усіх підприємців Прикарпаття розмитнюватися на території області, створивши їм для цього комфортні та якісні умови розмитнення товарів. Тоді ж 50 відсотків відрахування від перевиконання митних зборів йтиме на будівництво та реконструкцію доріг".

Під час наради також зазначалося, що наразі середня тривалість митної процедури складає 1 год. 46 хв. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: