fbpx

У Більшівцівській ЗОШ впровадять "пілотний" проект опорних шкіл

Суспільство 11:18, 22.04, 2016

Школа отримає гроші на розвиток матеріально-технічної бази, ресурси на ремонт приміщень, навчальне обладнання та інформаційно-комп'ютерні технології, щоб забезпечити високу якість середньої освіти для дітей із сільської місцевості.

Міністерство фінансів України відібрало 24 опорні школи для реалізації “пілотного” проекту.

До нього увійшла Більшівцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Галицького району, пише КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Відбір проводився незалежними представниками проекту за участю міжнародних донорів, фонду Western NIS Enterprise Fund та Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID). Перевага надавалася школам, які, у рамках оптимізації, буде укрупнено за рахунок малоформатних шкіл. Таким чином, учні з сільської місцевості отримають можливість здобути якісну середню освіту, що стане базою для подальшого навчання і кар’єрного росту.

Проект був започаткований Міністерством фінансів України спільно з Міністерством освіти і науки України та став можливий завдяки підтримці групи донорів, серед яких – Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія “Майкрософт Україна”, яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних навчальних закладів. Метою проекту є покращення якості освіти дітей, які проживають й навчаються у селах та селищах, і підвищення ефективності використання державних коштів, які виділяються на фінансування освіти.

Уже 1 вересня 2016 року оновлені навчальні заклади радо вітатимуть своїх школярів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: