fbpx

У Богородчанах 15 людей з обмеженими можливостями отримали інвалідні візки

Суспільство 10:14, 30.09, 2015

В селищі Богородчани Благодійний фонд "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" передав інвалідні візки для 15 підопічних громадської організації "Світла Надія". Кожній людині з обмеженими фізичними можливостями було підібрано і передано візок за індивідуальними розмірами.

З привітальним словом до присутніх звернулися керівники ГО "Світла Надія" Надія Стефурак і Світлана Панько, координатор по роботі з дітьми та молоддю "Карітасу Івано-Франківськ УГКЦ" Леся Дорош та голова районної державної адміністрації Ярослав Паранюк. Святковий настрій присутнім створював народний аматорський вокальний ансамбль "Горлиця" будинку культури села Саджава, повідомляють в райдержадміністрації.

Інвалідні візки були отримані в якості гуманітарної допомоги від Канадського фонду інвалідів. Метою фонду є повернення людям самостійності, надії і гідності завдяки збільшенню їх мобільності. Фонд інформує громадськість про потреби осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також поставляє інвалідні візки по всьому світу тим, хто не має можливості їх придбати. Загалом Канадський фонд інвалідів поставив уже понад 36 тисяч візочків у 41 країну світу, зокрема, в Україну надійшло 560 одиниць, з яких 50 візочків – в Богородчанський район.

Соціальні працівники Карітасу надавали індивідуальні рекомендації щодо вирішення тих чи інших питань, а також інструкції щодо користування та догляду наданими засобами реабілітації. Працівники Карітасу постійно надають психологічну підтримку людям з обмеженими фізичними можливостями та їх родичам.

Громадська організація "Світла Надія", з якою співпрацює Благодійний фонд "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ", об’єднує більше 100 дітей та молодих людей з обмеженими фізичними і розумовими можливостями району, в тому числі 30 осіб, які користуються інвалідними візками. Для підопічних організації проводяться різноманітні творчі гуртки, гуртки з вивчення англійської мови, музики і танців, заняття у тренажерному залі. Отримання нових інвалідних візків допоможе їм активніше долучатися до різноманітних заходів, які відбуваються на базі ГО "Світла Надія".

Тісна співпраця "Світлої Надії" відбувається також з районною державною адміністрацією. Її голова Ярослав Паранюк завжди старається допомогти дітям з обмеженими фізичними і розумовими можливостями. Зокрема, за його сприяння було знайдено приміщення для розміщення там тренажерного залу, обладнання для якого було передано представниками "Карітасу" єпархії м. Фульда (Німеччина). 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: