fbpx

У Болехові роботодавцям розповіли про працевлаштування учасників АТО, переселенців та людей з інвалідністю

Суспільство 20:15, 04.12, 2015

У Болехівському міському центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему: "Послуги служби зайнятості воїнам АТО. Нові стимули для роботодавців у випадку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та інвалідів".

У 2015 році працевлаштовано дев’ять осіб з обмеженими фізичними можливостями. Найактивніше вакансії для інвалідів заявляли МП "Темп", ПП "АТП "Дружба", ПрАТ "Шкіряник", ФОП Юсип М. М, повідомляє прес-служба обласного центру зайнятості.

Надалі фахівці відділу надання соціальних послуг в своїх виступах ознайомили присутніх із послугами, які надає центр зайнятості при зверненні до служби зайнятості учасників антитерористичної операції. Зазначили, що сьогодні акцент у роботі служби спрямовано на профорієнтацію та допомогу у працевлаштуванні військовослужбовців, які брали участь у АТО.

Було звернуто увагу роботодавців на порядок надання дотацій роботодавцям з Фонду соціального захисту інвалідів. Пояснили, що потреба у створенні для безробітного інваліда спеціального робочого місця та вимоги до нього встановлюються індивідуальною програмою реабілітації інваліда.

На завершення учасники семінару відзначили важливість трудової діяльності в житті інваліда, сприяння адаптації їх в суспільстві, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, а військовослужбовцям, які повертаються до мирного життя, підтримки не лише матеріальної, а й моральної та психологічноїhttp://www.dcz.gov.ua/ifr/img/1x1.gif.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: