fbpx

У Брошневі розлючені люди розігнали мобілізаційну медкомісію

Суспільство 16:28, 21.07, 2014

Услід за Богородчанщиною та Яремче масовий спротив проти мобілізаційних заходів прокотився селами Рожнятівщини.

Упродовж суботи-неділі Рожнятівсько-Калуськими військовим комісаріатом в Рожнятівському районі надіслано близько 1500 повісток до військовозобов’язаних та осіб, які не проходили військової служби, у віці від 25 до 60 років. На базі сільських рад створені мобільні медичні комісії, які і тестують потенційних вояк на "профпридатність". З якою метою проводяться ці заходи, ніхто не пояснює. Нема і конкретної відповіді щодо того, чи створюватимуться з мобілізованих додаткові батальйони для відправки на Схід країни, пишуть Вікна.

У зв’язку з таким неясностями, матері, дружини та батьки осіб, що отримали такі повістки, запустили хвилю протесту районом. Зокрема, у Брошнів-Осаді розлючені люди силою розігнали місцеву медкомісію, що знаходилася у приміщенні сільради, та знищили частину медичних бланків. Під гарячу руку потрапили і працівники сільради, які активно сприяли комісії та не давали жодних пояснень місцевим жителям.

Як повідомляв КУРС, жителі села Студінки Калуського району провели стихійний пікет зе те, щоб не пускати чоловіків захищати Донбас, та вимагали зустрічі з призовною комісією та військовим комісаром.

Також сьогодні в прикарпатському Яремче близько 50 місцевих жінок з 9-ї ранку мітингують проти  мобілізації місцевих чоловіків до війська.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: