fbpx

У Буковелі триває черговий заїзд програми оздоровлення для людей на візках

Суспільство 09:27, 13.11, 2017

Туристичний комплекс "Буковель" уже вкотре гостинно приймає людей із особливими потребами. У рамках соціальних програм благодійного фонду Олександра Шевченка майже півсотні мешканців Прикарпаття відпочивають, оздоровлюються та насолоджуються чудовим гірським повітрям поміж карпатських вершин.

"Кілька днів тому в Івано-Франківську ми приймали Кубок Західної ліги з гри у боччі. А після змагань нас черговий раз запросили на реабілітацію у Буковель. Наша ГО "Слід" старається задіювати у таких поїздках людей, що ще ніколи не були на відпочинку. Повірте, їх немало", – каже представник Національної асамблеї інвалідів України, член команди УКРОПу Микола Макар.

На відміну від Івано-Франківська, туристичний комплекс має чудову інфраструктуру. Люди на візках мають доступ до усіх об’єктів: від пандусів на сходах до катання на підйомниках.  
 

"Обслуговування, номери, харчування і навіть погода сприяють гарному оздоровленню. Знову нові друзі, нові знайомства, нові історії та новий досвід. Кожного разу все більше людей говорить, що на Буковелі здійснюються їхні мрії, а в кожного вони різні – хтось мріє проїхатись на підйомнику, хтось скупатись в озері, хтось потанцювати на візку, а хтось мріє знайти друзів", – ділиться враженнями Ірина Красилич.

Соціальна програма реабілітації та оздоровлення людей із особливими потребами діє уже 5 років. За словами її засновника, народного депутата України Олександра Шевченка, люди на візках заслуговують на нашу опіку, підтримку, діалог. Тому традиційними стали і зустрічі нардепа із учасниками заїзду.

"Ця соціальна програма – чудовий привід для людей із особливими потребами поспілкуватись, відпочити, набратись сил. Я радий, що з багатьма познайомився особисто. Це люди із надзвичайною силою волі та жагою до життя. На жаль, більшість із них навіть не має змоги без перешкод вийти із власного будинку. Те, чого ми навіть не помічаємо у щоденному житті, для людей із інвалідністю часом стає нездоланною перешкодою. Я старатимусь на законодавчому рівні робити усе, аби спростити життя людям на візках. Вірю, що наша спільна із командою УКРОПу праця принесе результат", – наголосив Олександр Шевченко.

На правах реклами 

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: