fbpx

У Буковелі відбувся 5-ий фестиваль екатиму «Sunny Days»

Стиль життя 17:12, 24.03, 2015

У Буковелі відбувся 5-ий фестиваль «Sunny Days» - свято вільного катання на сноуборді та лижах. До річницi збудували більше 10 трамплінів найрізноманітніших форм. Такого масштабного парку ще не було за історію його існування.

Організтори кажуть: усе робили за найновішими міжнародними технологіями. Райдери додають – і це вдалося. До того ж, за переконанням учасників фесту, у березні кататись найкраще, адже багато сонця і вже не так морозно як взимку.

Ювілейний фестиваль пройшов під девізом: «Дружба народів!». Гості з Білорусії, Молдови, Румунії, Росії, Угорщини, Польщі приїжджають у Буковель постійно, кажуть, що це найкомфортніше місце для катання, де сезон починається рано, і триває майже 6 місяців. Міжнародний статус фесту підкреслили й численні тематичні локації – японська, мексиканська та інші. До звичних конкурсів і змагань організатори додали чимало заходів у культурній програмі, щоб навіть далекі від спорту люди почувалися тут "у своїй тарілці". 

Снігу ще багато, і він м'який, а одягу на райдерах уже зовсім мало. Вони стрибають із трамплінів, роблять оберти, а також ковзають перилами й іншими спеціальними конструкціями.

Ювілейний " Bukovel Sunny Days " вмістив рекордну кількість різних змагань – одразу десяток. Серед них – новаторські – для новачків, традиційні аматорські – на малому трампліні, і професійні – на великому, а також стрибки на подушці і в басейні. Останні – данина історії сноуборду, яка розпочинається із серфінгу. Імітація моря в горах – це підсолена вода, що полегшує ковзання. Перемагають усі – як ті, хто пірнув, так і віртуози, яким вдалося прослизнути без падіння, та й ще трюк якийсь продемонструвати.

Сноупарк у Буковелі продовжить свою роботу і після змагань. Трампліни працюватимуть щонайменше ще три тижні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: