fbpx

У Буковелі відбувся дитячий тенісний турнір "Kinder tennis fest"

Суспільство 19:02, 31.08, 2015

Більше сотні юних тенісистів віком від 3 до 10 років з відомих шкіл та клубів України взяли участь у Всеукраїнському тенісному турнірі "Kinder tennis fest by Bukovel". Протягом трьох змагальних днів на кортах точилася запекла боротьба за нагороди.

Дітки змагатимуться за офіційною програмою ITF – "Tennis10 s". У відповідності до неї маленькі тенісисти конкурували на трьох рівнях: червоному – від 3 до 6 років, помаранчевому – 7 – 8 років і зеленому – розділеному на групу хлопчиків та дівчаток, віком 9 – 10 років.

"Рівні іменовані відповідно до кольору м’ячів, якими грали тенісисти. Вони легші за звичайно прийняті. Це дозволяє малечі впевнено почуватися під час розіграшів, добре контролювати м’яч, класно подавати і наносити точні локальні удари у площину корту", – розповідає Олександр Фотуйма, директор турніру "Kinder Tennis Fest by Bukovel".

Олександр Фотуйма нарікає, що як у всеукраїнському, так і у міжнародному масштабі в дитячому тенісі грають стандартними м’ячами, які є дещо затяжкі для юних спортсменів.

"У багатьох країнах Європи починають грати стандартними м’ячами, тобто відскок м’яча виключає довгий розіграш подачі. М’ячі ж на турнірі полегшені, в діаметрі вони трошки більші, що дозволяє діткам попадати по м'ячу і розіграші стають тривалішими, відповідно і гра є цікавішою", – говорить О. Фотуйма.

Попри те, що судили дітей за дорослими правилами, організатори вкотре наголошують: важливе не змагання, а спілкування й обмін досвідом представників різних тенісних шкіл.

Програма фестивалю була насичена не лише іграми, але й розвагами для учасників турніру. Фінальні ігри виявили найсильніших, яких нагородили кубками та медалями, проте не лише переможці отримали подарунки. Кожен учасник турніру повіз додому на згадку дипломи та сувеніри від організаторів, а також обіцянку, що турнір стане щорічним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: