середа, 27 березня

У Буковелі відкрили готель з льоду. ФОТО

Ice Hotel Bukovel – унікальний готель, побудований зі снігу та льоду, відчинив свої двері для гостей туристичного комплексу "Буковель".
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Це перший і поки що єдиний готель в Україні, збудований з льоду. Розташований він на трасі 1С, тож лижники і сноубордисти можуть безперешкодно до нього дістатись і навіть просто пофотографуватись.

В Ice Hotel Bukovel стіни, підлога, бар, навіть меблі зроблено з льоду. Температура всередині коливається від -2 до -5. Для того щоб гостям було комфортно переночувати, ліжко застеляють овечими шкірками, а для сну тут видають спеціальні спальні мішки.

Тих, хто не ризикне переночувати у зимовій казці, чекає захоплива екскурсія з можливістю пофотографуватись та унікальний Ice Bar, де навіть посуд – і той з льоду.

Вже на початку лютого обіцяють, крім Ice Bar, відкрити ще й Ice Restaurant з ексклюзивним меню, а щоб дістатись на вечерю, гостям запропонують прокататись на багі по схилу. Пригощатимуть в ресторані авторськими м'ясними стравами та, звичайно ж, зігріваючими напоями.

Детальну інформацію про готель та ресторан можна дізнатись за посиланням: https://bukovel.com/winter/111/ або ж за телефоном - +380671003250

На правах реклами

Теги: Буковель
КОМЕНТУВАТИ