fbpx

У Буковелі відкрили п'ятий заїзд реабілітаційно-оздоровчого табору для особливих діток

Суспільство 14:34, 12.09, 2017

Днями в туристичному комплексі "Буковель" розпочав роботу черговий, уже 5, заїзд реабілітаційно-оздоровчого Табору Друзів для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Традиційний щорічний табір цього разу готується прийняти 400 дітлахів з аутизмом і ДЦП з усього Прикарпаття.

Загалом у рамках цієї соціальної програми уже покращили своє здоров’я майже дві тисячі дітей з особливими потребами.

"Я радію, що табір з кожним роком відвідує так багато дітей із особливими потребами. Адже вони потребують нашої підтримки і допомоги. Бо саме у ранньому віці є можливість позитивних зрушень у плані фізичного розвитку. Навіть позитивні емоції, які діти отримують в Карпатах, перебуваючи в таборі з професійними педагогами та реабілітологами, дає можливість відволіктись від буденності і їм, і батькам.

Бо сьогодні, на жаль, такі діти фактично покинуті напризволяще. А їхнє лікування та реабілітація в основному лягає на плечі самих батьків. Тому я робитиму усе для того, аби держава більше звертала увагу на лікування та реабілітацію та соціалізацію дітей з обмеженими фізичними можливостями", – розповів ініціатор проекту, народний депутат України, укропівець Олександр Шевченко.

Програма табору спрямована на соціалізацію дітей із особливими можливостями. Кожен малюк має відчути себе повноцінним членом суспільства. Бо інколи навіть звичайний вихід у світ, поза межі власного дому, – це для них уже справжня пригода, наповнена позитивними емоціями.

"У мого сина Юрія – ДЦП. Нещодавно ми перенесли складну операцію. Вона видалась не надто вдалою. У нас була депресія. А відпочинок у таборі нас просто витягнув із цього важкого стану. Ми лікуємось та відпочиваємо. Син усміхається, йому добре. А отже, добре й мені", – розповідає коломиянка Ольга Вишиванюк.

Протягом заїзду діти мають дуже насичену програму. Це гідромасажна ванна, заняття із масажистом, реабілітологом, арт-, фіто-, арома- та іпотерапія. 

"З дітьми працюють досвідчені психологи. Та й самі Карпати сприяють позитивному настою. Тож сумувати у таборі ніколи. А головне, така програма дає дуже хороший результат. Діти почуваються значно краще як душевно, так і фізично", – розповів директор табору Микола Шевчук.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: