fbpx

У Бурштині відкрили нову поліцейську станцію. ФОТО

Суспільство 11:27, 31.07, 2018

У Галицькому районі відкрилася перша поліцейська станція, яка обслуговуватиме територію міста Бурштина та прилеглих до нього сіл.

Чотири дільничні офіцери поліції, три оперативних працівники та група реагування патрульної поліції надаватимуть поліцейські послуги на території, де проживають 23 тисячі мешканців.

В урочистому відкритті поліцейської станції взяли участь начальник Головного управління Нацполіції у Івано-Франківській області Володимир Голубош, міський голова Бурштина Роксолана Джура, депутати Бурштинської міської ради, начальник Галицького відділення поліції Андрій Бойко, інформує прес-служба Нацполіції в Івано-Франківській області.

"З відкриттям у Бурштині поліцейської станції поліція стала ближчою до людей і зможе краще виконувати свої функціональні обов’язки із захисту законних прав і свобод громадян. Я впевнений, що наша співпраця буде плідною й приноситиме позитивні результати", – зазначив начальник обласної поліції Володимир Голубош.

На облаштування станції в приміщенні комунальної лікарні з міського бюджету Бурштина виділили 165 тисяч гривень. 

"Ми сподіваємося, що злочинів і правопорушень у місті та прилеглих селах з появою поліцейської станції стане менше, – сказала міський голова Бурштина Роксолана Джура. – Її відкриття є другим кроком в реалізації нашої програми "Безпечне місто" – після освітлення пішохідних переходів на загальнодержавній трасі, яка проходить через Бурштин".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: