fbpx

У бюджеті Франківська немає грошей на харчування в школах дітей переселенців

Суспільство 17:17, 04.09, 2014

Управління освіти і науки Івано-Франківського міськвиконкому зобов'язало директорів загальноосвітніх шкіл шукати гроші на харчування дітей переселенців.

За словами заступника начальника управління освіти і науки МВК Петра Ласійчука, в Івано-Франківську є приблизно 160 дітей шкільного віку, які приїхали на тимчасове проживання з південно-східних областей та Криму.

"Їм треба надати послуги з організації харчування, і ці послуги повинні бути для них безкоштовними", – повідомив Ласійчук.

За його словами, на організацію харчування дітей переселенців потрібно шукати кошти не лише у бюджеті, а й говорити з підприємцями, які мають можливість організувати харчування для дітей переселенців за рахунок власних коштів.

Він відзначив, що управління освіти і науки МВК також зобов’язало керівників ЗОШ шукати додаткові кошти.

"Тобто це не обов’язково будуть кошти з одного джерела. Нам треба зробити так, щоби цим дітям допомогти", – повідомив Ласійчук.

Минулого року підприємці Івано-Франківська, які надають послуги з організації харчування у школах, безкоштовно годували 150 дітей.

"Зважаючи на те, яка в нас в країні ситуація, ми зробимо все для того, аби діти не відчували ніякого дискомфорту, – каже Ірина Дубова, приватний підприємець, який надає послуги з гарячого харчування у ЗОШ №23. – Я у своїй школі харчую 15 дітей. І якщо мені адміністрація школи скаже, що до нас хтось прибув, питань нема: ми будемо їх харчувати за свої кошти".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: