fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • У бюджеті області запланували мільйон гривень на придбання житла для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

У бюджеті області запланували мільйон гривень на придбання житла для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

Суспільство 15:23, 05.06, 2015

На 2015 рік в обласному бюджеті передбачено кошти в сумі 1 мільйон гривень для забезпечення житлом дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

На сьогодні вже виділено 960 тисяч гривень (для порівняння: у минулому році – 738 тис. грн), повідомляє КУРС із посиланням на службу у справах дітей облдержадміністрації.

В області затверджено регіональну цільову програму соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, профілактики бездоглядності та безпритульності серед неповнолітніх на 2012 – 2015 роки.

Заходи програми спрямовані на забезпечення захисту прав та інтересів дітей, подолання дитячої бездоглядності та безпритульності, запобігання дитячому сирітству, створення умов для всебічного розвитку і виховання дітей, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: