fbpx

У ДАІ розповіли, як зміниться вартість нових номерних знаків

Суспільство 11:35, 15.01, 2015

Патент на виробництво автомобільних знаків став належати тільки державі в особі Департаменту Державної автоінспекції Міністерства внутрішніх справ, що дозволить здешевити для споживача придбання номерів.

Про це під час прес-конференції заявив начальник Департаменту ДАІ МВС Анатолій Сіренко, передає Експрес.

За його словами, в 2008-му році номерні знаки автомобілісти могли придбати за 225 гривень, у 2009-му вони подешевшали до 135 гривень, а в 2014-му подорожчали майже на 13 гривень. І ось знову, завдяки викоріненню корупційних схем, за словами начальника ДАІ, орієнтовно з березня нинішнього року у виробництво надійдуть номери, які будуть коштувати 135 гривень і практично нічим не відрізнятимуться від нинішніх.

"Ми цим питанням дуже плідно займалися. Це було зробити надзвичайно складно, адже в ціні, яка визначається від постачальника до громадянина, були ще певні моменти, які нам вдалося прибрати. Ціна в березні на нові номери, коли ми реалізуємо ту продукцію, яка у нас накопичилася, не перевищуватиме 135 гривень", – поінформував керівник ДАІ.

Він зазначив, що наразі деякі виробники хотіли підняти ціну 190 гривень. При тому, що будуть видаватися нові номерні знаки, старі номери будуть дійсні. Він нагадав, що МВС завдяки ліквідації корупційних схем, вдалося знизити вартість бланків (пластикових документів) водійського посвідчення і реєстраційного документа автомобіля з 247 до 114 гривень.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: