fbpx

У Делятині люди самостійно ремонтують дорогу. ВІДЕО

Суспільство 15:04, 13.11, 2017

Мешканці селища Делятин втомились від обіцянок та відмовок влади й самі ремонтують дорогу. На вулиці Богдана Хмельницького кипить робота: чоловіки мішають цемент, жінки підтримують морально. Розповідають, єдину дорогу до обійсть забрала стихія, яка пройшла тут майже півроку тому. Мовляв, за кілька хвилин рясний дощ перетворив стежину на суцільну кашу.

"Стихія повністю зірвала дорогу. Так, що не можна було ні пройти, ні проїхати. Слизько, машина не може їхати, вертає назад, пару раз дає вверх, щоб піднятись. І людям погано ходити, і діти цим шляхом до школи йдуть", – говорить мешканка селища Делятин пані Дарина.
Найбільше обурює місцевих той факт, що про наслідки стихії місцева влада намагалась просто змовчати. І лише тоді, коли тутешні активісти звернулись за допомогою до народного депутата України Юрія Дерев’янка та депутата Надвірнянської райради від фракції "ВОЛЯ" Тетяни Пришляк, про проблему дізналося керівництво району.
 
Місцева активістка Роксолана Іваніщак розповідає: "Тетяна Пришляк одразу озвучила це питання на сесії. Бо якби не вона, то про Делятин ніхто б навіть і не говорив. Уявіть, сесію райради проігнорував голова селищної ради і заступник. Ну, хоча б відправив когось. Адже у нас ситуація неординарна – стихія. Є два депутати наші в райраді, і вони теж промовчали. Ніхто нічого абсолютно не говорить".
Тож після сесії чиновники пообіцяли виділити на ремонт дороги 40 тонн сипучих матеріалів та півтисячі кілограмів цементу. Та на ділі, каже мешканець вулиці Богдана Хмельницького Сергій Кіщук, люди отримали значно менше.  
"На цей час виділено 28 т – це є мучка, щебінь, фракція більших розмірів. 12 т, сказали, що поки не мають можливості виділяти. З цементу замість 500 кг виділили 350. Самі розумієте, що з такою кількістю матеріалів зробити дорогу нереально", – говорить Сергій Кіщук. 
Тож, не чекаючи допомоги від тутешнього керівництва району та області, народний депутат України Юрій Дерев’янко надав людям усі необхідні для продовження робіт матеріали.
"Було привезено дві тонни цементу і, дякуючи нашим жителям, почалася робота. Можливо, ще неякісно. Природні умови нас підтискають, ми навіть не встигли дістати добру бетономішалку. Але робота йде. Жителі дружні. Усі допомагають", – додає Сергій Кіщук.
 
Тим часом депутат Надвірнянської районної ради від фракції "ВОЛЯ" Тетяна Пришляк обіцяє не залишити поза увагою ігнорування тутешньої влади проблем мешканців селища Делятин й має намір винести це питання на наступну сесію райради.
 
На правах реклами
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: