fbpx

У Долині хочуть облагородити стадіон

Суспільство 19:49, 15.07, 2015

15 липня голова Долинської РДА Юрій Мазур спільно з керівниками підприємств ПАТ "Укрнафта" оглянули стадіон "Нафтовик" та визначили об'єм робіт з проведення благоустрою спортивного поля.

Юрій Мазур закликав присутніх представників нафтогазової галузі району доєднатися до спільної роботи з облагородження стадіону. Адже цю справу ми робимо для нашої громади, щоб наші краяни, особливо молодь, мала змогу займатися спортом та вести здоровий спосіб життя.

Під час наради детально обговорили та визначили обсяг робіт, які потрібно виконати у найближчий час.

До облагородження території також долучаться ДП "Вигодське лісове господарство", ДП "Болехівське лісове господарство" та Долинський спецагролісгосп, яким доручено встановити лавки на території стадіону. Загалом заплановано відновити трибуну, спортивні пісочниці, пофарбувати та почистити від дерну огорожі, привести в належний стан арку при вході, щити, мале футбольне поле та волейбольне поле, покосити траву на футбольному полі та біля трибуни. Виготовити банери зобов’язався відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: