fbpx

У Долині комунальники демонтують незаконно встановлені гаражі. ФОТО

Суспільство 10:48, 08.04, 2016

Днями у Долині було демонтовано ще один металевий гараж на прибудинковій території між будинками по вулиці Чорновола, 2 – 4.

Всі види робіт, пов’язані з демонтажем, перевезенням та зберіганням тимчасових споруд, у відповідності до вказаного Порядку має відшкодовувати власник або користувач цієї споруди, пише КУРС з посиланням на прес-службу Долинської міськради.

Сьогодні розрахункова вартість робіт з демонтажу,  завантаження, перевезення до місця зберігання незаконно встановлених споруд з відновленням благоустрою на місці демонтажу становить 6062 гривні. 

Окрім того, у разі необхідності залучення для демонтажу працівників служб з обслуговування електро- і газових мереж та мереж зв’язку, а також  водоканалізаційного господарства власник понесе інші додаткові грошові витрати. 

На сьогодні демонтовано гаражі по вулиці Шептицького, Обліски, Грушевського. На черзі впорядкування прибудинкових територій по проспекту Незалежності, 13-15.

Відділом інспекції проведена робота щодо інвентаризації існуючих гаражів по всіх прибудинкових територіях та опрацьовуються дані інвентаризації із розклеюванням повідомлень, фотофіксації, складання протоколів та приписів.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: