fbpx

У Долині представили нового очільника району

Суспільство 16:49, 26.01, 2015

26 січня у залі засідань Долинської районної ради керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Панасюк представив новопризначеного голову Долинської районної державної адміністрації Юрія Мазура.

Руслан Панасюк запросив настоятеля Гошівського монастиря Чину Святого Василія Великого о. Дам’яна Кастрана поблагословити засідання. 

"Сьогодні ми живемо в особливий та знаковий час. Особлива відповідальність покладена на тих, хто бере на себе обов’язок керувати. Для прийняття правильних рішень необхідний Божий супровід", – зазначив у своєму виступі священнослужитель.

Представник області зачитав розпорядження Президента України 24 січня 2015 року № 73/2015-рп "Про призначення Ю. Мазура головою Долинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області", привітав голову районної державної адміністрації та побажав плідної роботи, хорошої команди однодумців для виконання поставлених завдань.

У зверненні до присутніх Юрій Мазур окреслив основні завдання своєї діяльності на посаді очільника району, зокрема: у сфері промисловості (залучення підприємств нафтовидобувного комплексу до соціально-економічного розвитку району), проведення прозорих аукціонів, залучення інвестицій, розвиток туризму, малого та середнього бізнесу, а також пообіцяв підтримку головам територіальних громад. При цьому наголосив на важливості налагодження комунікації між владою різних рівнів та суб’єктами господарювання району для досягнення спільної мети – підвищення рівня життя краян. На завершення подякував усім за громадську активність і громадську думку, побажав міцного здоров'я, Божої любові, а Україні – миру і процвітання.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час трагічних подій в Україні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: