fbpx

У Долинській райраді відкрили "пророчий" конверт з прізвищем новопризначеного голови РДА

Суспільство 10:23, 29.01, 2015

На сесії Долинської районної ради відкрили конверт, в який два місяці тому депутат районної ради запечатав передбачення щодо призначення очільника району.

Як писав КУРС, у Долині 10 претендентів подавали документи в обласну адміністрацію на посаду голови райдержадміністрації.

Один із них, депутат районної ради Ігор Петрів, сказав, що так звані громадські слухання затіяли лише задля видимості народовладдя. Він відзначив, що на парламентських виборах перемогли дві партії, які створюють свою вертикаль влади.

"І невже ви думаєте, що, витративши скільки зусиль, витративши такі фінансові ресурси, невже ви думаєте, що таким шляхом, зібравши громаду, вони віддадуть ключову посаду в районі, і ще напередодні місцевих виборів? – звернувся Петрів до долинян. – Ви думаєте, вам дадуть такий шанс – вплинути на призначення голови адміністрації? Ніколи".

Депутат райради сказав, що йому наперед відоме прізвище майбутнього голови РДА. Це прізвище він записав на листку, запечатав у конверт, який пообіцяв розкрити після призначення голови РДА

У відповідь в. о. заступника голови ОДА Ігор Пасічняк покепкував з Петріва:

"Якщо цей фокус вдасться, то, може, цей чоловік буде десь працювати в цирку в майбутньому".

28 січня на сесії Долинської районної ради Ігор Петрів відкрив конверт, в якому справді виявилося прізвище новопризначеного голови РДА, депутата Долинської міської ради Юрія Мазура, якого пов’язують з партією "Блоку Петра Порошенка".

"Він (Ігор Петрів – КУРС), як і обіцяв, розпечатав конверт на сесії і вірно вказав призначеного голову РДА Ю. Мазура. Отже, він це знав ще до громадських слухань, які назвав образою для громади. У відповідь голова РДА підтвердив, що пропозиція, озвучена заступником голови ОДА, в силі – про посаду директора цирку… Побачимо, чи скористається п. Петрів нею, адже тоді в Долині з’явиться місцевий цирк", – написав у Facebook долинянин Євген Малета.

"Депутатом районної ради Петрівим Ігорем Юрієвичем відкрито конверт, у якому було передбачення щодо посади голови РДА  Юрія Мазура. Це був тонкий натяк на просування своїх людей та висміювання нібито громадського опитування. Мій прогноз по заступнику голови РДА: ним стане представник "Народного фронту" і, найімовірніше, це Viktor Gromysh",  написав громадський активіст Михайло Кепещук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: