fbpx

У Долині завершується встановлення 30 відеокамер

Суспільство 19:10, 31.07, 2016

Триває встановлення першої черги мережі відеонагляду у Долині. Це 30 камер, які працюватимуть в "новій" частині міста. На цьому етапі міська влада планує охопити моніторингом всі ключові перехрестя, виїзди і в’їзди із міських автошляхів й доріг державного значення, а також найбільші громадські місця.

Вся система буде виведена на єдиний диспетчерський пункт, який буде знаходитись в адмінприміщенні міської ради. У штаті працюватимуть диспетчери. Вони цілодобово стежитимуть за моніторами відеокамер і ефективно реагуватимуть на порушення громадського порядку. Про це заявив заступник міського голови Долини Володимир Смолій.

"Адже не маючи можливості оперативно реагувати, сьогодні, на жаль, часто вже вранці змушені констатувати наслідки різноманітних скандальних дій, скоєних вночі. Ця система нам допоможе власне попереджувати правопорушення, оперативно інформувати про них правоохоронні органи для затримання порушників на гарячому. Крім того, "глибина" запису інформації в диспетчерському пункті становитиме один тиждень. А тому ця інформація може бути цінною для розслідування і розкриття таких правопорушень, як ДТП, квартирні крадіжки тощо", – відзначив чиновник.

За його словами, питання встановлення мережі відеонагляду назріло вже давно. У громаді є однозначна думка, що вона вкрай потрібна. Адже неодноразово траплялися випадки дорожньо-транспортних пригод, коли винуватці намагались переховуючись уникнути відповідальності, те ж саме й з порушниками громадського порядку та крадіями.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: