fbpx

У дитсадку на Коломийщині на голови дітей може обвалитися дах. ВІДЕО

Суспільство 13:25, 16.09, 2016

У дитячому садку у селі Торговиця Коломийського району зруйнована покрівля дитячого закладу "Соколята", перекриття потрохи перегниває.

"Навесні буря зірвала з даху шість листів шиферу. Тоді ми, як змогли, перекрили, підлатали покрівлю власними силами, але цього вистачило ненадовго", – розповідає завідувач садочка "Соколята" Ольга Танюк.

У дитячому закладі вся малеча розмістилася на першому поверсі, другий для цього поки що непридатний: від потоків води відвалюється штукатурка зі стін, та і в дощову погоду доводиться підставляти відра. Водночас у селі існує необхідність відкриття третьої групи на тому-таки другому поверсі, йдеться в сюжеті "Народного контролю".

Проблему дитячого закладу у владних кабінетах намагається вирішити сільський голова Торговиці Михайло Гуцуляк. У сільському бюджеті велика діра, тому з кошторисом в руках та наполегливими проханнями не залишати садочок наодинці з бідою очільник села навідується до районних чиновників та обласних депутатів.

"Ми готові багато що робити господарським методом, але є потреба в коштах бодай на матеріали", – каже Михайло Гуцуляк.

На такі умови готовий пристати і керівник району. Журналістам він повідомив, що у районній раді свої борги, та все ж кошти на матеріали зможуть виділити з перевиконання бюджету за 9 місяців.

"Ми розуміємо, що перекрити дах потрібно в першу чергу. Але багато робіт мешканцям села доведеться проводити самостійно", – заявив голова Коломийської районної ради Роман Дячук.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: