Про це повідомляється на сторінці у Фейсбуку Культурна мапа Івано-Франківська.
На творчий вечір прийшло чимало друзів, родичів, колег, шанувальників творчого доробку капели, представників обласної і міської влади та громадських організацій міста.
У концертній програмі колективу звучала духовна та народна музика, твори українських класиків та сучасних композиторів, патріотичні та козацькі пісні.
А музичними вітаннями для ювілярів були виступи муніципального оркестру народної музики "Рапсодія" (керівник заслужений артист України Любомир Никорак); лауреата конкурсів бандурного та кобзарського мистецтва Віолетти Дутчак. Із ювілеєм капелу вітала молода зміна – ансамбль бандуристів ДМШ №3.
Глядачі насолоджувались піснями квінтету бандуристів "Чарівні струни", який діє при капелі бандуристів. На ювілеї як хороший диригент представила себе хормейстер муніципальної капели бандуристів Ірина Моргулець.
У залі панувала тепла й родинна атмосфера, завершальним акордом ювілейного концерту було виконання "Многая літа" спільно із глядачами.