fbpx

У франківській ДАІ перевіряють, чи брав хабар їхній працівник, якого зняли на відео

Суспільство 14:26, 16.07, 2015

УДАІ в Івано-Франківській області розпочало службову перевірку щодо можливої передачі хабара працівнику ДАІ біля пасічнянського моста в Івано-Франківську.

Про це повідомив громадський активіст Володимир Кушніренко, який вчора поширив відео, на якому зафіксовано передачу хабара водієм працівнику ДАІ

"Сьогодні мав зустріч з керівництвом ДАІ міста та області – Іваном Ігоровичем Клюкою та Миколою Богдановичем Горбеєм. Правоохоронці уже розпочали службову перевірку. Я дав відповідні пояснення і висловив власну точку зору. Усі зібрані факти вони передадуть у прокуратуру, яка вже безпосередньо вестиме справу, якщо така буде порушена. По самому факту дуже мало чітко задокументованої доказової бази. Але працівника ДАІ, який став "героєм" відео, чекає дисциплінарна відповідальність – він порушив дві внутрішні посадові інструкції",  повідомив активіст.

За словами Кушніренка, він приємно вражений, що правоохоронці так оперативно відреагували. 

"З керівництвом УДАІ знайшли порозуміння і готовність співпрацювати в напрямі виявлення подібних фактів в майбутньому. Впевнений, що це початок позитивних зрушень і мотивація для тих, хто готовий змінювати систему. Моя особиста позиція: якщо факт передачі грошових коштів буде доведено, не потрібно вимагати звільнення винного працівника ДАІ. Те, що цей факт став у публічну площину,  уже покарання для цього посадовця. Наша мета  створювати умови, щоб такі факти більше не повторювалися. Додатково апелюю і до громадськості: якщо факт передачі грошових коштів буде доведено, винними є обидві сторони. Людина, яка пропонує хабар,  такий самий злочинець. Давайте почнемо з себе",  пише Кушніренко.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: