неділя, 20 січня

У франківській ОДКЛ облаштували ігрову кімнату. ФОТО

Вперше в Україні на базі Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні у нефрологічному відділенні відкрили ігрову кімнату "Печера лева".
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Облаштування ігрової кімнати відбулося за сприяння німецького благодійного фонду "Серце Лева".

Участь у відкритті взяли завідувач кафедри отоларингології з курсом хірургії голови та шиї ІФНМУ, головний отоларинголог МОЗ України Василь Попович, заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віталій Федорів, головний лікар ОДКЛ Радислав Котурбаш, медперсонал та маленькі пацієнти лікарні, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

За словами Василя Поповича, ця ігрова кімната є особливою: малотравматичною: без гострих кутів, з м’яким лінолеумом, натуральним деревом. Все це дозволяє дитині отримати безпечний відпочинок. Схожі відпочинкові куточки, за такими стилями і проектами, є у найкращих лікарнях Європи.

Вибір розміщення ігрової кімнати випав саме на нефрологічне відділення. Адже, як пояснюють в адміністрації медичного закладу, це відділення відповідає усім європейським вимогам.

Як повідомив керівник будівельної компанії Василь Ільків, щоб побачити кімнату в заданому проекті, чимало роботи треба було провести. Щоб не відступити ні на крок від поставленого завдання, багато матеріалу довелось замовляти: столи і стільці у Польщі, штучний басейн у Німеччині, спеціальний лінолеум в Угорщині.

Загалом облаштування такої ігрової кімнати обійшлось у 290 тисяч гривень, які виділив благодійний фонд "Серце Лева".

Теги: діти, ОДКЛ
КОМЕНТУВАТИ