fbpx

У франківському Бастіоні експонується макет для знакування втраченої Станіславівської фортеці

Суспільство 21:33, 12.01, 2016

Пілотний макет візуального знаку-символу для ознакування втраченої Тисменицької брами Станіславівської фортеці виставили на огляд і обговорення франківців.

Проект "Ознакування цінних об'єктів Станіславівської фортеці 17-18 ст." презентували в Івано-Франківську наприкінці грудня. Розробник проекту, івано-франківська ГО Центр "Ґенеза", представила науково-теоретичну та графічну частини, а також макет знаку-символу. 

До науково-теоретичної частини входить історико-архітектурна довідка розвитку Станіславівської фортеці у XVII – XVIII cт. з аналізом картографічних, іконографічних, архівних матеріалів.

У графічній частині представлено ряд аналітичних схем та схем-пропозицій ознакування втрачених історичних фортифікацій міста різними методами. Представлено ознакування Станіславівської фортеці XVII – XVIII cт. знаками-символами, ознакування за допомогою світлових ефектів, за допомогою трасування. 

Як один із можливих варіантів виготовлений і виставлений для тестування світловий знак Тисменицької брами. Такими знаками проект пропонує означити всі втрачені фортечні брами, межі фортеці тощо. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: