fbpx

У франківському Фейсбуці "живе" спільнота "Відродження Партії регіонів"

Політика 18:39, 22.11, 2017

В Івано-Франківську продовжує існувати осередок Партії регіонів. Зокрема, у соцмережі Facebook функціонує спільнота “Відродження Партії регіонів” (рос. Возрождение Партии регионов), котра є закритою та налічує 440 учасників.

"Створення цієї групи, міської організації ПР – моя особиста ініціатива. Я її створила ще тоді, коли почалась революція і Янукович втік. Є люди, розчаровані в Януковичі, які залишилися в партії та не пішли в Опозиційний блок. Адже нашу партію ж офіційно не закривали.

Ми спілкуємося, проводимо різні заходи, і у нас є бажання, щоб організація далі функціонувала, адже серед нас є професіонали, директори заводів та шкіл, лікарі, розумні та порядні люди, котрі можуть принести користь Україні.

Ми хочемо відродити партію, але, на жаль, нашого бажання замало. Цим повинна займатися політрада партії, яка на сьогоднішній день не функціонує. Тільки разом однопартійці і члени політради здатні відновити ПР. Ми не боїмося іти від Партії регіонів. Бо глибоко переконані, що нам є що сказати виборцям і як допомогти моїй країні", – розповіла у коментарі ГК Світлана Іванова, засновниця спільноти.

Вона переконана: нічого поганого для України рядові партійці не робили, а ті, які б мали відповісти, повтікали з країни через переслідування з боку правоохоронців.

За словами Світлани Іванової, йти на найближчі вибори "регіонали" юридично можуть, але на сьогоднішній день партія заморожена та не працює, як і її політрада. 

"До Революції Гідності Івано-Франківський осередок Партії регіонів налічував до 3000 учасників, станом на сьогодні – це 1350 партійців. І вони йшли сюди за ідею, а не за якісь блага. Наша спільнота у Фейсбуці є закритою і досить маловідомою. Але ми на сьогоднішній день не бачимо альтернативи Партії регіонів – ні Опозиційний блок, ні Наш Край, ні "Відродження" не стоять на колишньому рівні", – додала вона.

На одну зі своїх фотографій, датовану 9 травня 2017 року, Світлана Іванова додала зображення "георгіївської стрічки", відомої в народі як "колорадська". Через місяць, 12 червня 2017 року, цей символ заборонили на законодавчому рівні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: