fbpx

У франківському Карітасі розпочалися заняття в "Школі добрих справ"

Суспільство 17:47, 25.12, 2015

24 грудня в Благодійному Фонді "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" зібралась активна учнівська молодь для занять у "Школі добрих справ". Перше заняття "Школи добрих справ відвідали" 26 хлопців та дівчат з загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська – це діти, які мають бажання реалізувати свій творчий потенціал, з користю проводити свій вільний час та знайти нових друзів.

Перше заняття розпочалося зі знайомства учасників Школи між собою та Карітасом. А далі організатори з волонтерами провели майстер-клас з виготовлення різдвяних листівок, адже підготовка до свят не менш захоплююча, ніж самі свята.

Незабаром Новий рік та Різдво, і як подарунок близьким та рідним людям важко придумати щось особливіше за новорічні та різдвяні листівки, зроблені своїми руками. Діти відразу занурилися в цікавий процес створення власної листівки, проявляючи свої здібності, таланти і фантазію.

Гринчишин Яна ділиться враженнями: "Мені дуже сподобалося. Тут казкова атмосфера. І листівка своїми руками вийшла чудова". Діти з задоволенням провели час, створюючи листівки як маленькі дива, яких ми всі так чекаємо напередодні свята.

У найближчих планах Школи добрих справ – кулінарний майстер-клас, соціально-психологічні тренінги для учнівської молоді та проведення свята Розколяда.

Захід відбувся в рамках проектів "Соціальна та психологічна підтримка дітей та молоді з труднощами у соціалізації та навчанні" та "Покращення якості життя людей похилого віку  жертв тоталітарних режимів, залучення їх до активної участі у суспільному житті через участь у Клуб людей похилого віку "Надвечір’я" в Івано-Франківську та селі Крихівці, надання практичної допомоги для представників ЦГ вдома". 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: