fbpx

У франківському ЦНАПі запровадили систему зчитування даних з електронних паспортів

Суспільство 13:24, 11.04, 2018

З 2 квітня відділ програмного та комп’ютерного забезпечення спільно з Центром надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська запровадили систему зчитування даних електронних паспортів громадян України з безконтактних електронних носіїв (БЕН) паспорта громадянина України у формі картки.

На безконтактний чіп у електронному паспорті громадянина України записані дані про власника документа та біометричні дані: назва держави, назва документа, прізвище, ім'я та по батькові особи, стать, громадянство, дата народження, унікальний номер запису в Реєстрі, номер документа, дата видачі документа, дата закінчення терміну дії документа, уповноважений орган, що видав документ (код органу), місце народження, оцифроване зображення обличчя фізичної особи, оцифрований підпис.

Нова система дозволяє зчитати всю інформацію, яку містить ID-паспорт, та в адміністраторів ЦНАП з’явилася проста і зручна можливість перевірити дані власника ID-карти.

На основі отриманих даних адміністратори ЦНАП заповняють картку фізичної особи та проводять реєстрацію послуги, яку замовляє громадянин.

Після запровадження цієї системи зменшився час на реєстрацію фізичної особи у 10 разів, мінімізовано кількість помилок при внесенні даних в облікову систему, підвищилась продуктивність роботи персоналу та якість обслуговування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: