fbpx

У франківському ЦСМ представили абстрактну пластику і містичний живопис. ФОТО

Культура 09:58, 19.04, 2019

В івано-франківському комунальному "Центрі сучасного мистецтва" відкрилася виставка двох молодих херсонських художників Костянтина Терещенка і Павла Лєвахіна.

В галереї експонується живопис, графіка та скульптурна пластика митців.

Костянтин Терещенко характеризує свій живопис як visionary art (візіонерське мистецтво), що має у своїй основі медитативне споглядання. Його роботи сповнені містикою та психоделікою, означили на відкритті виставки колеги.

Зі слів автора, в кожній із його робіт є своя концепція, що спирається на життєвий досвід та близькі йому в різні періоди релігійні та світоглядні ідеї.

Павло Лєвахін представив франківцям свою скульптурну пластику в образах яких поєднуються абстрактні та реалістичні мотиви. Роботи, що виконані авторською технікою відзначаються своєю оригінальністю та технічною досконалістю. Художник розказує, що працює насамперед для свого задоволення, реалізовуючи образи, що народжуються в його уяві, часто на основі реалістичних мотивів.

У франківському ЦСМ представили абстрактну пластику і містичний живопис. ФОТО 1

Херсонські митці вперше були в Івано-Франківську і  розглядають цю виставку як "розширення своїх горизонтів" і можливість показати дещо інше розуміння сучасного мистецтва.

Експозиція триватиме впродовж трьох тижнів на Марійки Підгірянки, 23.

Галерея Центру сучасного мистецтва працює по буднях із 9.00 – до 18.00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: