fbpx

У Франківську 22 пришкільні табори розпочали літній відпочинково-оздоровчий сезон

Суспільство 06:29, 03.06, 2016

30 травня у 19 загальноосвітніх навчальних закладах м. Івано-Франківська радо відчинили двері 22 пришкільні відпочинкові табори з денним перебуванням дітей. У них матиме змогу відпочити майже 3000 школярів.

Табори відкрились у тих закладах, в котрих батьківська громадськість виявила бажання, щоб діти мали змогу організовано провести дозвілля та відпочинок напередодні довгоочікуваних літніх відпусток, під час яких діти зможуть відпочивати разом з батьками, повідомляє прес-служба МВК.

Упродовж 14 днів діти матимуть змогу здійснити безліч захоплюючих подорожей та екскурсій, переглянути кінофільми та театральні вистави, пограти в спортивні ігри та забави, відвідати музеї та підприємства обласного центру. На безоплатній основі у таборах можуть відпочити діти пільгових категорій – діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, учні з числа дітей із сімей учасників АТО та дітей із сімей загиблих учасників АТО, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, визнані постраждалими від аварії на ЧАЕС. Вартість харчування вихованців пришкільних таборів становить не менше 11 гривень. Загалом на літнє оздоровлення дітей міським бюджетом передбачено виділення 600 тисяч гривень.

Працівники міського центру науково-технічної творчості (директор І. Мних) ознайомлюють вихованців відпочинкових таборів з роботою центру, навчають азам паперопластики, бісероплетіння та інших видів художнього мистецтва, а вихованці авіа- та ракетомодельних гуртків демонструють польоти літаків, сконструйованих руками школярів, що викликає особливе захоплення у дітей. 

Щоденно сотні школярів відвідують міську дитячу екологічну станцію (директор Г. Левицька). Нікого не залишає байдужим міні-зоопарк, який працює в МДЕС. Діти мають змогу потримати в руках екзотичних тварин, оглянути різноманітні експозиції, які поглиблюють у дітей знання про рослинний та тваринний світ. 

Працівники позашкільних навчальних закладів проведуть для дітей цікаві майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, хореографії, технічної творчості, а вихователі таборів підготували дітям безліч цікавих заходів та сюрпризів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: