fbpx

У Франківську активісти вимагають звіт від керівника парку

Суспільство 19:45, 17.12, 2015

На території міського озера, навпроти прокату човнів, знаходиться дитячий екомайданчик, який встановила ГО "Поступовий гурт франківців" завдяки грантовому проекту від "Майстерні клімату".

Особливий екомайданчик тим, що започатковує формування відпочинково-рекреаційної зони на прилеглій до озера території, пише ГК.

Майданчик передали на баланс Парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка. Однак практично одразу після відкриття дитячого майданчика активістам почали скаржитися мешканці міста, що адміністрація парку не забезпечує його функціонування. Директор міського парку Володимир Ротару у відповідь на неодноразові телефонні звернення запевняв, що все це вигадки людей. Але на цей час на майданчику відсутні гойдалки і канат.
Загальний стан міського озера та парку кожен іванофранківець може оцінити самостійно та дати оцінку ефективності менеджменту. Уже те, як на території парку і навколо міського озера з’являються нові будови, яскраво характеризує результативність роботи Володимира Ротару. Але навіть те, що керівництво парку неспроможне забезпечити роботу подарованого дитячого майданчика, є свідченням службового недбальства. У зв’язку з цим поступовці просять міську владу за їх участі заслухати звіт про роботу керівництва Парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: