fbpx

У Франківську Аліна Олійник відкрила фотовиставку "Доступний простір"

Культура 14:01, 22.07, 2015

З 21 липня по 4 серпня в івано-франківській фортечній галереї "Бастіон" триватиме виставка фотографій Аліни Олійник "Доступний простір".

На виставці "Доступний простір" представлені вибрані фотороботи 2010-2015 років, об’єднані тематикою архітектурних форм, які заповнюють міський простір, пише ГК. У фотороботах також відображено тему застиглості часу, фіксації моменту, інтерпретованому у ракурсі творчого бачення авторки. Фотографії акцентують увагу на окремих архітектурних елементах, які часто залишаються поза увагою перехожих і на яких рідко зупиняється погляд з такого ракурсу, як це бачить Аліна Олійник.

Головна ідея фотовиставки – доступність простору, який нас оточує, його безмежність і відкритість, неповторність у, як видається на перший погляд, таких звичних, подібних між собою спорудах, що його заповнюють. Авторка свідомо не підписує свої фотороботи, адже не таким важливим є місце чи місто, у якому сфотографований той чи інший об’єкт, як те, що, дивлячись на фото, можна розширити уяву, сконцентруватись на певному архітектурному елементі, абстрагуючись від конктерного середовища і зосереджуючись на певному ракурсі.

Хтось може побачити за цими роботами певне філософське сприйняття простору, хтось примітивність його архітертури, але так чи інакше виставка спонукає по-іншому побачити світ – безмежний, неповторний, доступний.

Довідково: Аліна Олійник – музикант, філолог, артистка Івано-Франківського муніципального естрадно-симфонічного оркестру та викладач німецької мови та світової літератури Івано-Франківського музичного училища ім. Дениса Січинського, поетеса, авторка збірок "Горизонт надій" (2001 р.), "Акварелі весни" (2009 р.), "Умовний спосіб" (2013 р.).

Перша виставка фоторобіт авторки "Простір і час" відбулась у липні 2014 року

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: