fbpx

У Франківську багатодітна сім'я мешкає у крихітній кімнаті. ВІДЕО

Суспільство 10:25, 05.02, 2016

Вже кілька років поспіль в Івано-Франківську сім'я безрезультатно оббиває владні пороги. Родина, у якій п'ятеро дітей, проживає у гуртожитку у крихітній кімнатці. Як багатодітні, вони позачергово претендують на покращення житлових умов, та місцева влада постійно "годує" їх відприсками – грошей на такі потреби у місцевому бюджеті немає. Як виявляється, коштів немає лише для простих людей.

5-поверховий гуртожиток, у якому проживає багатодітна сім'я, мешканці називають "Титаніком" через вузькі темні коридори та обшарпані стіни.

На 12 м2 тулиться родина із п'ятьма дітьми. Найменшому хлопчику 8 місяців, і він постійно у мами на руках, адже тут ніде й розминутись, повідомляє КУРС із посиланням на "Надзвичайні новини".

Родина навіть не може розмістити усі речі в квартирі, тому частину тримають у загальному коридорі. На одному з ліжок діти сплять по черзі, адже кожен хоче бодай ніч провести сам. Батько спить на підлозі біля дверей. Діти роблять уроки в кімнатці по черзі, бо одночасно розкласти зошити та підручники ніде.

Багатодітна родина стоїть на квартирній черзі і позачергово претендує на покращення житлових умов. Кілька років поспіль вони просили владу виділити їм на це кошти, та отримували лише відписки. 

Але грошей на покращення житлових умов не знайшлось хіба для багатодітних. Для чиновників, депутатів минулої каденції та держслужбовців гроші знайшлися – на їх потреби виділили майже мільйон гривень. Майже півмільйона гривень з бюджету отримав колишній начальник управління культури Івано-Франківська Мирослав Петрик. Також колишній міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус наприкінці своєї каденції виділив з бюджету на лікування двох депутатів міської ради 360 тисяч гривень – представнику партії ВО "Свобода" Романові Микулі та члену партії ВО "Батьківщина" Ярославу Бачкуру. Законність рішень екс-мера перевіряє прокуратура і за фактом "службового недбальства" розпочато кримінальне провадження. Перевірка триватиме два тижні. Якщо провину колишнього очільника міста доведуть, виділені кошти повернуть місту. Утім, навіть за таких умов на допомогу багатодітним сім'ям доведеться зачекати, поки всі міські заощадження витрачають на понад 1000 бійців АТО.

Сьогоднішній міський голова Руслан Марцінків багатодітні сім'ї обіцянками не годує. Єдине, що радить, – не опускати руки, сподіватись на добрих людей і чекати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: