fbpx

У Франківську батьки школярів скаржаться на організацію роботи дитячої поліклініки на Тичини

Здоров'я 12:30, 28.08, 2015

Ажіотаж під час медкомісії для школярів і дошкільнят повторюється щороку – за два тижні перед першовереснем і впродовж двох наступних після.

Сьогодні одна з мамів школярки в черзі на зішкріб «підняла на ноги» журналістів. Франківчанка Олена Кантемир, мати трьох дітей, розповіла КУРСу, що кожного року стикається з незадовільною організацією роботи міської дитячої поліклініки під час найбільшого напливу батьків із дітьми перед початком нового навчального року.

«Ситуація типова і повторюється з року в рік. Перед тим, як проходити медкомісію в школу чи дитсадок, треба здати зішкріб. Без цієї довідки категорично не дають проходити комісію, – розповіла пані Олена. – Кабінет, де беруть аналіз, працює всього дві години – з 8.00 до 10.00. Сьогодні в 9.00 черга до його дверей була вздовж усього коридору і спускалася сходами на поверх нижче. Аналізи брала одна медсестра. Коли я звернулася в кабінет до головного лікаря з проханням додати медперсоналу, відкрити ще хоча би два кабінети, щоби прийняти всіх людей, мені відмовили на підвищених тонах».

За словами мами, аналогічна ситуація після її звернення минулого року таки була розв’язана – запрацювали три кабінети.

«Ми не розуміємо, чому все це повторюється з року в рік. Якщо головний лікар на своєму місці, всі ці незручності для батьків легко можуть бути виправлені. Інтенсивна робота в поліклініці зазвичай триває два тижні до першовересня і ще тиждень-два після», – наголосила Олена Кантимир.

Незручності під час медкомісії не обмежуються чергами до 42 кабінету, розповіла мама. Після отримання довідки про результати зішкрібу, батькам треба знову стояти в чергах. Щоранку під поліклінікою з 7.00 формується черга в реєстратуру по талони на комісію.

«В 8.15-8.20 талонів на поточний день зазвичай уже нема», – каже пані Олена.

Поліклініка відкривається о 8.00.

«Я, і не тільки я, десятки мамів ходять сюди, в поліклініку, щодня у всі ці черги, як на роботу. Ми переконані, що можна на короткий час організувати роботу медичного закладу в такий спосіб, щоби не доводити дітей і дорослих до нервових зривів», – підкреслює пані Кантемир.

І запрошує представників влади, міських депутатів і журналістів прийти завтра в поліклініку, переконатися на власні очі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: