fbpx

У Франківську в бібліотеці поліцейські говорили з дітьми про безпеку дорожнього руху

Суспільство 22:51, 06.07, 2016

Під час зустрічі зі школярами, учасниками літнього мовного табору, працівники поліції повторили та закріпили правила безпечної поведінки на дорозі, а наставники дітей для кращого засвоєння частину заняття продублювали зі своїми вихованцями англійською та німецькою мовами.

Як зазначила завідувач відділу літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Івана Франка Ольга Войтичук, на базі якої упродовж літа проводиться цей табір, його учасники добираються на заняття не лише з різних куточків обласного центру, а й з прилеглих сіл. Тож цілком не зайвим буде нагадати їм, як треба поводитися на вулицях та в транспорті, щоб не потрапити в автопригоду.

Поліцейські звернули особливу увагу юних учасників дорожнього руху на ті елементи Правил дорожнього руху, які передусім необхідні їм для самостійного пересування в місті. Зокрема, йшлося про перехід вулиць та вимоги щодо їзди на велосипеді, дорожні знаки та розмітку, інші важливі нюанси дорожньої безпеки. Крім того, поліцейські навели приклади дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх, які трапилися на території області під час літніх канікул.

Така форма тематичних занять, судячи з відгуків дітей, найбільше припадає їм до вподоби, адже в невимушеній ігровій атмосфері здобувати знання переважно цікавіше, аніж заучувати з підручників. Вони запевнили поліцейських, що будуть слухняними пішоходами та велосипедистами, а отриманими знаннями та враженнями поділяться з друзями і батьками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: