fbpx

У Франківську з будинку впала бетонна брила та пошкодила автомобіль. ФОТОФАКТ

Суспільство 09:45, 02.09, 2016

По вулиці Чорновола, 28 в Івано-Франківську бетонна брила впала на автомобіль.

Про це у Фейсбуці повідомила місцева журналістка Вероніка Шиманська, яка живе в аварійному будинку.

"А в моєму будинку нині почали плакати атланти та каріатиди.. камінням. Трошки історії. Будинок має 104 роки. Війну пережив, совітів пережив, українці, певно, його доб’ють… Є на даху будинку бетонні огородження. Аби з даху не впасти. Красива конструкція, як корона будинку. Так от, в 2010 році почали падати. Бо до 2010 року коштів у міському бюджеті для ремонту будинку не було. Ну так от. Полетіли бетонні брили. Прямо чоловікові на голову. Чоловік живий лишився. А от "корону" з надвхідної частини будинку МНСники позбивали. Бляху загорнули. та й по всьому", – написала Шиманська.

Будинок по Чорновола, 28 є пам’яткою архітектури. Грошей на його ремонт у міському бюджеті не знайшлося до сьогодні. А будинок далі розсипається, цього разу постраждав автомобіль.

"Мені просто цікаво, чи доживе пам’ятка до моменту, коли про неї згадають і знайдуть кошти, аби відремонтувати (так, як на Мазепи). В місті таких будинків на пальцях можна порахувати", – підсумовує журналістка.

На задньому сидінні автомобіля, коли на нього впала брила, перебували діти. Власниця авто написала скаргу у правоохоронні органи. Як повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА, бетонна брила впала на автомобіль AUDI A4. З метою попередження подальшого обвалу рятувальники за допомогою пожежної автодрабини АД-30 провели роботи щодо демонтажу аварійних елементів парапету вищезазначеного житлового будинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: