fbpx

У Франківську через проектантів-комунальників зупинили ремонт дороги на Кармелюка

Суспільство 16:19, 29.11, 2016

Ремонт вулиці Кармелюка призупинено з двох причин – погодні умови та невизначеність з роботами чи то проблемами, які склалися з облаштуванням каналізації.

Богдан Бутницький, представник буковелівської фірми "ПБС", розповідає:

"Ця проблема виникла ще минулого тижня. Роботи по каналізації були виконані згідно з проектом комунальників, але цей проект призвів до того, що каналізація вийшла майже на рівень дороги. Тобто якщо по основі і потім по асфальту піде каток, то він зруйнує колектор… Комунальники перевірили – все зроблено згідно з їхнім проектом. Треба приймати термінове рішення. Простого рішення, до речі, немає. Щоб дорога не проламала колектор, треба щонайменше підсилити її шаром міцного бетону, тобто дорогу треба підняти. Але тоді верхній шар асфальту буде вищим за подвір'я людей, які мешкають тут на вулиці Кармелюка… До цього привели огріхи при складанні проекту. З минулого тижня ми чекаємо рішення комунальників. Рішення на цей час немає".

Ще однією проблемою є те, що випав сніг. Його хоч і мало, але технологічно він шкодитиме якості дорожньої основи, пише Фіртка.

Дорожники кажуть, що за прогнозами очікують потепління в найближчі дні. І тоді зможуть за добу-дві вкласти бетонну дорожню основу та шар асфальту, як це було зроблено в ніч з суботи на неділю на вул. Ленкавського. Але це лише в тому випадку, якщо комунальники не затримають з питанням влаштування каналізації…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: