31-літній безробітний викрав з машини домкрат, насос, набір гайкових ключів, щоб продати та підзаробити, повідомляють у прес-службі ГУНП в області.
8 жовтня на пульт "102" чергової частини місцевого відділу поліції надійшло повідомлення від 33-річного власника автотранспорту про крадіжку. Мешканець Івано-Франківська розповів, що припаркував свій автомобіль, а сам пішов у справах. Коли повернувся, то виявив відчинений автомобіль та крадіжку вказаного автомобільного інвентарю.
На місці події правоохоронці зафіксували крадіжку та розпочали пошуки злодія. В результаті вжитих заходів встановили його особу. Ним виявився 31-річний місцевий мешканець, який шляхом підбору ключа проник до салону автомобіля, звідки і вчинив крадіжку.
Відомості про цю подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Триває слідство.