Працівники поліції встановили особу зловмисника. Ним виявився 28-річний місцевий житель, повідомили КУРСу у Секторі комунікації ГУ НП в Івано-Франківській області.
Як з’ясувалось, чоловік спочатку викрав з підвалу велосипед, а за декілька хвилин повернувся ще за дитячим візком. Крадені речі зловмисник хотів продати, проте його діям завадили поліцейські. Франківця затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За цим фактом слідчими розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до шести років.