fbpx

У Франківську ДАІ та податківці ловили таксистів без ліцензії. ФОТО

Суспільство 10:21, 30.07, 2015

Вчора у Франківську працівники ДАІ та податкової міліції перевіряли наявність ліцензій у франківських таксистів.

Правоохоронці кажуть, що провели рейд через скарги мешканців міста на неякісне обслуговування, поганий санітарний стан автівок та відсутність таксометрів. Під час перевірок виявлено ряд порушень водіями таксі. Як приклад, водій автомобіля "Сітроєн" перевозив пасажирів без жодних дозвільних документів на право надання послуг. При цьому пояснив: "Я маю у папці всі документи, але вони у мене вдома". Окрім того, відсутній талон про проходження контролю технічного стану транспортного засобу.

Під час рейду заступник начальника ВДАІ з обслуговування Івано-Франківська майор міліції Орест Гінчицький зазначив: "У повноваження Державтоінспекції входить контроль за технічним станом даних транспортних засобів та, відповідно, виявлення порушень Правил у сфері забезпечення безпеки пасажирів безпосередньо у процесі дорожнього руху. Часто водії порушують Правила дорожнього руху під час їзди, пояснюючи, що поспішають їхні клієнти, у багатьох відсутні або протерміновані дозволи на право здійснювати такі послуги, є ряд інших порушень".

Під час рейду правоохоронці помітили, що водії таксі часто знімали "шашки" з дахів автівок, визнаючи цим незаконність своїх дій з надання послуг перевезення. Операторам групи ДАІ вдалося зафіксувати такий факт на відеокамеру та поспілкуватися з одним із них. Василь, так звали водія Мерседеса, на вимогу працівника податкової міліції надати документи для перевірки відразу зізнався: "Ліцензія протермінована, а я не поспішаю її продовжувати, бо мене тричі викликали повісткою у військкомат, а як прийдеться їхати на Схід, то дозвіл на таксування може пропасти".

Правоохоронці пообіцяли, що такі рейди проводитимуться систематично.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: