fbpx

У Франківську Держекоінспекція збирається проводити перевірки лише з правоохоронцями

Суспільство 12:43, 25.07, 2018

Сьогодні на засіданні колегії Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області обговорювали результати роботи у першому півріччі цього року.

Начальник обласної Держекоінспекції Ігор Стефурак зазначив, що інспектори, коли виїжджають на перевірки, працюють на 100% і виконують свої обов’язки у рамках законодавства. За його словами, не всі райони сумлінно виконують рішення інспекції. Найкраще реагують Калуська, Яремчанська, Болехівська, Бурштинська міські ради, а також Надвірнянська, Городенківська, Рогатинська, Верхованиська, Богородчанська РДА. Формальні відписки на рішення колегії Держекоінспекції надали Тлумацька, Галицька РДА, Коломийська міська рада, решта – взагалі проігнорували.

З Івано-Франківською міськрадою діалогу теж нема. Тому до перевірок залучатимуть правоохоронні органи.

"Якщо ми будемо йти на планову перевірку, то будемо звертатися у правоохоронні органи, у тому числі СБУ, поліцію, тому що вони ігнорують наші вимоги, ховаються від нас. Ми прийшли, а вони ховаються. Відповідно, перевірка виходить дуже низької якості. А тим часом зелені насадження рубаються, земля виділяється, незалежно від цільового призначення, та інші великі проблеми в нас у місті є", – розповів Стефурак.

Він також зазначив, що у Франківську викликались допомагати представники "Муніципальної варти", яким делегували повноваження громадських інспекторів з охорони довкілля.

"На цьому вся розмова закінчилась. Ні одного протоколу не складено. Ні одної спільної перевірки не проведено… Ну, одна чи дві по підсніжниках, я їх навіть не рахую",  додав Стефурак.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: