Окрім цього, фітнес-студія "Адам і Єва" запрошує діток на дитячий фітнес і в соляну кімнату для оздоровлення. Запрошуються франківські діти із малозабезпечених сімей, діти учасників АТО, діти переселенців.
Вікова категорія:
– для вивчення іноземних мов: від 10 до 14 р.;
– для дитячого фітнесу: до 15 р.;
– для соляних кімнат – до 18 р.
Детальну інформацію можна уточнити за номером: (068) 66 13 13 4 – Олександр.
"Протягом останніх двох років роботи ми підтримували діток продуктами харчування, одягом, ліками, засобами гігієни та іншими необхідними речами. Але з часом прийшло розуміння, що цього недостатньо, адже коли дітки підростуть, покинуть притулок або дім, їм доведеться самостійно здобувати освіту, шукати роботу, оплачувати житло. Саме тому у нас виникла ідея створити благодійний проект, який би хоч трохи допоміг їхньому майбутньому", – написала у Фейсбуці волонтерка Віра Гаврильців.