четвер, 25 квітня

У Франківську діти стають ближчими до ІТ. ФОТО

Студенти Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького разом зі співорганізатором конференції "IT Rally" та спеціалістом у сфері освітніх технологій Іваном Дячишином організували благодійну акцію "Діти ближче до ІТ".
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Акція пройшла у рамках конференції "IT Rally Starters", яка присвячена розвитку та популяризації інформаційних технологій.

"IT Rally Starters" – це конференція для початківців та ІТ-студентів, для тих людей, які прагнуть дізнатися про те, як стати ІТ-шником. 

Конференція відбулася 16 квітня за підтримки найбільших ІТ-компаній Івано-Франківська: SoftServe, Eleks, Webmil, COAX Software, Letzgro, Insilico Soft, [bvblogic], CoreValue та Івано-Франківського ІТ Кластеру, а також Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького.

Відтак, у студентів Університету ім. Короля Данила Галицького та Івана Дячишина виникла ідея ознайомити з останніми тенденціями ІТ-галузі не тільки студентів, а й дітей.

Протягом дня студенти-волонтери завітали до Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Угорницької школи-інтернату для дітей-сиріт не лише з багажем знань про ІТ-галузь, а й зі смачними подарунками.

Студенти мали змогу поспілкуватись з вихованцями інтернату як на ІТ-теми і професії в галузі, так і на особисті, поласувати смаколиками, організувати спільну фотосесію, отримати позитивні емоції та побачити щирі посмішки дітей.

"Ніщо так не приносить задоволення, як поєднання роботи з приємними речами, а особливо коли ці речі стосуються дітей. Діти – це квіти нашого життя, і ми з Вами завжди повинні їм відкривати двері для чогось нового, не тільки для пізнання світу, а й в першу чергу для пізнання самого себе", – розповідають студенти вузу.

Наразі студенти університету спільно з організаторами IT Rally мають на меті й надалі організовувати таку акцію, знайомити дітей-сиріт з ІТ-професією та частувати їх смачними вироби, серед яких і зроблені власноруч.

Наступна благодійна акція "Діти ближче до ІТ" буде проводитися після міжнародної конференції "IT Rally Unicorn", яка відбудеться 14 травня 2016 року.

КОМЕНТУВАТИ