fbpx

У Франківську дітям показали виставу про правила дорожнього руху

Культура 13:20, 16.07, 2015

В Івано-Франківському академічному театрі ляльок ім. Марійки Підгірянки відбулася прем’єра п’єси з тематики безпеки руху "Дракон-Світлофор".

Про це повідомляє КУРС із посиланням на Службу профілактичної роботи УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області.

Триголовий "Дракон-Світлофор", який є господарем та головним регулювальником дорожнього руху, побачила малеча та засвоїла його важливість та значення під час перегляду вистави, автором якої є Євген Гімельфарб. Казковий герой Добрий Чарівник навчав дітей бути чемними та слухняними на дорозі, а ось Дракончик намагався сплутати кольори, щоб дітки не знали, коли можна переходити дорогу, а коли рух дозволяється автомобілям.

Актори додали грі казковості та з чарівною легкістю обіграли різні дорожні ситуації, у які потрапляють діти, які не дотримуються дорожньої грамоти. Така постановка дуже сподобалася діткам. Дівчинка Настя відповідала на запитання Чарівника, коли можна переходити дорогу, проте забула, що перейти дозволяється тільки на пішохідних переходах, а не тоді, коли на дорогах немає автомобілів. Важливо, що діти цілком підтримували доброго і мудрого Чарівника і, звичайно, засуджували порушників, які роблять погані вчинки. Вистава пройшла цікаво і змістовно для дітвори.

Також перед дітьми виступила старший інспектор з профілактичної роботи УДАІ УМВС в області майор міліції Мирослава Белдик, яка подякувала колективу акторів за постановку п’єси, творчий підхід у вивченні дітьми Правил дорожнього руху, адже тема профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму завжди актуальна і життєво необхідна, щоб навчити правильної поведінки та застерегти від небезпеки в процесі дорожнього руху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: