fbpx

У Франківську дівчата в інвалідних візках збирають кошти на спорудження пандусів

Суспільство 17:22, 28.12, 2015

Сьогодні в Івано-Франківську презентували унікальний мистецький проект “Такі різні – такі рівні”, організатором якого є ГО "Розвиток Громади" спільно з благодійним фондом "Хребет".

"Такі різні – такі рівні" – проект, у рамках якого люди з інвалідністю (візочники) самотужки намагаються зібрати кошти на спорудження пандусів у громадських місцях, передає Станіславське ТБ.

"Ми вирішили провести таку акцію для того, щоб люди бачили проблеми, безпосередньо проблеми міста, і щоб ці картини можна було в подальшому продати на аукціонах і у громадських місцях. Ми хочемо, щоб депутати бачили, що відбувається у місті. А за вилучені від продажу кошти ми хочемо придбати пандуси", – каже Романов Олександр, активіст ГО "Розвиток Громади".

Ця акція вже проходила в осередках Львова та Львівської області. Слід зазначити, що у Львові кількість пандусів збільшилася, картини почали продаватися, їх виставляють на аукціонах, в ресторанах, картинних галереях.

"Люди приєдналися до нас, почули людей з обмеженими можливостями. З часом ми хочемо відкривати осередок цієї організації в Івано-Франківську. Проводити інші акції", – додає Романов Олександр.

Сьогодні в громадському ресторані "Urban Space 100" картини малювали дівчата з обмеженими можливостями, які хочуть проявити себе у художньому ракурсі. Проте будь-хто з відвідувачів міг долучитися до акції. 

"Наша акція, як і будь-які інші акції, які ми плануємо у цьому руслі в майбутньому, спрямовані на те, щоб привернути увагу до того, що ми насправді рівні. Ніхто не знає, що може з ним трапитися завтра, і ми хочемо через прекрасне привернути увагу до того, що ми можемо жити і пересуватися на рівні", – ділиться Христина Сирова, учасник акції "Творити прекрасне".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: