fbpx

У Франківську для допомоги пораненим бійцям проведуть благодійний флешмоб поцілунків

Суспільство 10:44, 10.02, 2015

На благодійній акції, яка проходитиме у День святого Валентина з 18 до 21 години, планується зібрати кошти на лікування бійців, поранених в зоні бойових дій.

Кожній парі учасників, яка цілуватиметься, запропонують зробити символічну пожертву 20 гривень.

Організатори сподіваються, що під час флешмобу вдастся встановити всеукраїнський рекорд поцілунків.

Організовують благодійну акцію: фірма Надія, журналіст ТБ "Галичина" Галина Філіпова, боєць Юг, який був поранений, і боєць Фіш, який отримав повістку і буде йти воювати.

"Хочемо показати, що незважаючи на війну, життя триває. І що, крім допомоги фронту, маємо звернути увагу на тих, хто повернувся і є поруч, – на поранених",  заявив представник "Надії" Роман Король.

За його словами, крім власне пожертв, можна буде підписати листівки для бійців, які перебувають на війні, щоби висловити слова любові й підтримки.

"Я за те, щоби таких акцій було якнайбільше, говорить боєць Юг, в моєму підрозділі багато побратимів з Коломийщини, Косівшини – їм дуже важливо мати слова підтримки. В останньому бою, де я отримав поранення, ще 10 бійців отримали поранення, двох найкращих, найбільш відважних, ми втратили".

"Ще шестеро поранених до сих пір лікуються та потребують коштів на лікування", – зазначив боєць.

Відзначимо, рекорд з наймасовішого поцілунку налижить 4474 закоханим українським парам, які одночасно поціувалися на площах Львова, Києва та Дніпропетровська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: