fbpx

У Франківську для вчителів інформатики провели презентацію з програмування роботів

Суспільство 12:23, 19.09, 2018

В Івано-Франківську для вчителів інформатики провели безкоштовну презентацію навчальної програми простих робототехнічних систем, яка була розроблена представниками Університету Короля Данила разом з Академією Технічних наук України.

Вчителям запропонували просту платформу, на основі мікроконтролера Arduino для популяризації робототехнічної сфери серед учнів загальноосвітніх шкіл 9-11 класів. Така платформа дозволяє без додаткових фахових знань отримати навики щодо програмування роботів.

"Цей захід спрямований на ознайомлення вчителів з програмою, яка була розроблена в Університеті Короля Данила. Ми запропонували педагогам пройти безкоштовне навчання, і в подальшому найкращим 10 викладачам буде надано комплекти обладнання для навчання своїх учнів. Розроблена програма затверджена в відділі освіти, і викладач може записати це як гурток або позашкільну роботу, крім того, він підвищує свою компетенцію в програмуванні. А для школярів це можливість побачити практичний досвід програмування", – розповідає PM факультету інформаційних технологій Університету Короля Данила Василь Боднарук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: