fbpx

У Франківську до Міжнародного дня рідної мови організували круглий стіл. ФОТО

Культура 19:33, 19.02, 2016

В Івано-Франківському НД "Просвіта" розпочався круглий стіл, приурочений до Міжнародного дня рідної мови.

Серед учасників заходу – представники влади, науковці, письменники, студенти, журналісти, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА. Тематика обговорення стосується ролі української мови у формуванні державної політики, засилля русизмів, аспектів збагачення літературного мовлення, здійснення управлінцями заходів з популяризації рідної мови та книги.

"Цього року в обласному бюджеті на книговидання передбачено 1 мільйон 650 тисяч гривень, – поінформував присутніх заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Василь Артим. – До 11 березня триватиме конкурс пропозицій щодо видання творів прикарпатських авторів. Запрошуємо громадських активістів та письменників долучатися до процесу!".

Розповідаючи про заходи з розвитку української мови та книговидання в області, Василь Артим також виокремив виставку "Сторінками української книги", яка неодноразово організовувалася департаментом у фортечній галереї "Бастіон", та збір книг для відправлення в східні регіони. Загалом, було зібрано майже 20 тисяч примірників різножанрової літератури. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: