У Франківську другий день змагаються скороходи з усієї України. ФОТО

Спорт 12:40, 24.03, 2019

На старт чемпіонату України зі спортивної ходьби в Івано-Франківську вийшли 209 скороходів.

Учасники змагань два дні поспіль, вчора та сьогодні, 24 березня, проходять дистанції у 35, 20, 10, 5, 3, 2 км. На чемпіонаті України зі спортивної ходьби в Івано-Франківську представлені 14 областей.

КУРС писав, що 23 та 24 березня у центрі Франківська перекриють рух для транспорту

Для 209 скороходів змагання мають статус відбіркових на чемпіонат Європи, який відбудеться 19 травня у Литві. Відтак спортсмени виборюють право потрапити до національної збірної команди України.

Прикарпаття представляють 10 скороходів.

Щодня розігруються 10 комплектів нагород, повідомили у Департаменті молодіжної політики та спорту міської ради.

За результатами вчорашнього дня переможцем зимового чемпіонату України зі спортивної ходьби серед молоді на 35 км став франківець Степан Пасічний

1

Під час відкриття чемпіонату нагородили yfqкращу спортсменку 2018 року Івано-Франківська. Нею стала Христина Юдкіна.